Windows 10 Bildirimi için Dil paketleri güncellemesi yüklenmeli mi ?

HeaLGuardian

Hectopat
Daha fazla  
Sorunum baslıkta da belirttiğim gibi Windows 10 bildirimi gelmedi fakat bu güncellestirmeleri yüklersem gelir mi ?
Not: İnternet hızım 3 MBPS'ye düstü ve bu güncelleştirmeler 2.5 gb.
UPTADE.PNG
Language.PNG

Guncel.

Windows kullanıyorsan güncellemeleri her hali ile kabullenmeli, güvenliğin için bunları düzgün bir şekilde yüklemelisin. İkinci soruna gelecek olursak bildirim, eğer sistemin ve anahtarın orjinal ise mutlaka gelir merak etme.

Ben w7 ultimate 64 bit i internetten indirip kurdum yani orjinal değil fakat internetten bi program indirip kurdum ve suan orjinal gibi gözüküyor. Bu forumda orjinal olmayanlara gelir ama 1 ay kullanabilirler diye bir yazı gördüm bunun hakkına bi bilgin varmı ?

@Silinen üye Eğer orijinal Windows kullanmıyorsan rezerve ile uğraşmana gerek yok. Zaten tam sürüm çıktığında ISO dosyası ortamlara düşecektir. O zaman temiz kurulum yaparsın. Ayrıca dil paketlerini indirme boş yere, bildirimin onunla bir alakası yok. Yine de illa bildirim istiyorsan aşağıdaki linkteki 2. mesajda bildirimin nasıl çıkacağı anlatılmakta.

Windows 10 ücretsiz yükseltmesi için ön kayıt - Microsoft Community

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı