Windows 10 Bilgisayar Şifresini Nasıl Kaldırılır?

Başlat >>> ayarlar >>> Hesaplar>>> Oturum açma seçenekleri yolunu izleyerek bilgisayarınız açılması için şifre haricinde pin kodu ile açılmasını sağlayabilirsiniz.

Belki şöyle bir yol izleyebilirsin önce microsoft hesabını kapatıp yerel hesaba şifre eklemeden geçtikten sonra sadece açtığın uygulamalarda microsoft hesabını kullanabilirsin. Örneğin ben yerel hesab ile bilgisayarımı kullanıyorum ama Wicrosoft office onenote uygulamasını açarken sadece bu uygulama için microsoft hesabı kullan seçeneğini kullanarak istediğim uygulamalarda microsoft hesabını aktive edebiliyorum.

Belki şöyle bir yol izleyebilirsin önce microsoft hesabını kapatıp yerel hesaba şifre eklemeden geçtikten sonra sadece açtığın uygulamalarda microsoft hesabını kullanabilirsin. Örneğin ben yerel hesab ile bilgisayarımı kullanıyorum ama Wicrosoft office onenote uygulamasını açarken sadece bu uygulama için microsoft hesabı kullan seçeneğini kullanarak istediğim uygulamalarda microsoft hesabını aktive edebiliyorum.

Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı