Windows 10 bilgisayara format atılmıyor

BIOS'tan kontrol edin, Fast boot açıksa kapatıp tekrar USB'den boot etmeyi deneyin.
Şuan direkt setup'tan kurmayı deniyorum. Olmazsa deneyeceğim hocam.

ISO'yu dosya yöneticisiyle açıp içindeki exe dosyasını çalıştırarak format atabiliyorsun yanlış bilmiyorsam. Onu bir dene derim.
Hocam yaptım fakat yine hata verdi. Atıyorum hatayı;
1684499876439.png

Hala sorun devam ediyor. Bir çözüm bulamadım.

Aracı indirdiniz mi Microsoft'un sitesinden sonrasında başka PC için deyip USB'ye yazdır deyip yapmalısın bende daha önce yaşadım hatta bu sabah yaşadım. Bir de çözüm işaretlersen.
Aracı kullanmam için PC Health Check kullanmam gerekiyor. Windows sürümüm yüzünden kullanamıyorum.

1684500082308.png

Dosya Ekleri

• 1684500075105.png
    1684500075105.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Şu an direkt Setup'tan kurmayı deniyorum. Olmazsa deneyeceğim hocam.

Hocam yaptım fakat yine hata verdi. Atıyorum hatayı; Eki Görüntüle 1784642

Hala sorun devam ediyor. Bir çözüm bulamadım.

Aracı kullanmam için PC Health Check kullanmam gerekiyor. Windows sürümüm yüzünden kullanamıyorum.

Eki Görüntüle 1784647

Öncelikle güncel bir Windows 10 yükleyin hocam o zaman. Ardından Windows 11 yükleme aracını başlatın. BIOS ayarları kısmından TPM kapalıysa açın.

Öncelikle güncel bir Windows 10 yükleyin hocam o zaman. Ardından Windows 11 yükleme aracını başlatın. BIOS ayarları kısmından TPM kapalıysa açın.
Windows 10 indirme aracını deniyorum şuan umarım olur.

Hocam araçtan usb'ye iso olarak yazdırdım Windows 10'un güncel sürümünü yine denedim fakat çalışmadı. Boot menüsünden flashımı seçince restart atıp duruyor bilgisayara.

Hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı