Windows 10 bilgisayara Windows 7 nasıl kurulur?

balkay

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 10 ve oldukça kötü performans alıyorum. Elimde Windows 7 format USB'si var bununla format atıp Windows 7'ye çevirebilir miyim? Eğer çevirirsem performansta gözle görülür bir artış olur mu?

PC'yi aldığımda Windows 8 idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 altına driver desteği var mıdır bakabilirsin üretici sitesinden, varsa BIOS moduna geçip diskini de uygun partisyona getirerek Windows 7 kurabilirsin, ancak THE_MILLER'in yukarıda da dediği gibi bence de Windows 10 temiz kurulum eski sistemden daha işine yarayacaktır.

Kendim zaman bolluğundan ve meraktan şu an kullandığım MSI GE70'i Windows 8.1 son sürüme indirdim, 2-3 gün dayandım ve Windows 10'a en son sürüme geri döndüm. Animasyonlardan tut, sistemin reaksiyonlarına kadar Windows 10 çok daha iyi geldi. Ha bunu Windows 10'u övmek için de söylemiyorum, şahsen her yeni güncelleme yayınlandığında güncelleme notlarını okuyup nelerin fixlendiğine bakıyorum. Güvenlik açısından da şu an Windows 10 1703'ü hiç bir Windows geçemez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı