Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama Hangi İşletim Sistemine Geri Döndürür ?

Emre YAZICI

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 8.1'den Windows 10'a geçiş yaptım. Memnum kaldım diyebilirim. Bence bir sıkıntısı yok. Oyunlarımı falan da problemsiz çalıştırdı.

Sormak istediğim şey şu : ben sıfırdan Windıows 10 kurulumu yapmadım Windows 8.1'deyken rezerve etmiştim. Şimdi güncelleyerek Windows 10'a geçtim. Windows 8.1'de temizleyemediğim bir virüs yada çözemediğim bir sıkıntı olduğunda Bilgisayarı Sıfırla seçeneğini kullanarak temiz kurulum yapıyordum. Şimdi aynı şeyi yapsam acaba 8.1'e geri mi döner ? Yoksa Windows 10 olarak mı kalır ?

Windows 10 olarak kalacaksa sizce performansa bir etkisi olur mu ? Bilgisayarım biraz şişmişti zaten eğer geçmeseydim Bilgisayarı Sıfırla diyerek temiz kurulum yapacaktım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sizlerin dediği yöntemi yaptım bende bi değişiklik olmadı onu yaptığımda bazı dosyalar hala kalmış durumdaydı ve 8.1 pro kurup üstüne win 10 update etmeyi yapıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı