Windows 10 bir bakışta güvenlik hatası

Biraz bekletecıgım araştırma yapıyorum geri dönüş yaparım.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum kaç gündür seni de uğraştırıyorum. Hakkını helal et.
Bilgisayarda başka bir koruma varsa onu kapatt ya da sil öyle dene.
Bilgisayarda KasperSky vardı kaldırıp öyle denedim cmd kodlarını ama hiçbir fayda etmedi.

Helal olsun sıkıtnı yok yardıma ihtiyaç olana her zaman yardım edıyoruz.
Adsız.jpg

Bu hizmeti başlatamıyorum devredışı diyor ne otomatik ne de elle ayar yapabiliyorum

Eki Görüntüle 1163962

Bu hizmeti başlatamıyorum devre dışı diyor ne otomatik ne de elle ayar yapabiliyorum

Win + R klavye kısayol tuşlarına basın, services.msc yazın ve ENTER tuşuna basın. Onaylamanız istendiğinde Evet'e tıklayın. Güvenlik Merkezi'ne çift tıklayın. Genel sekmesine tıklayın, Başlangıç türü listesinden Otomatik (gecikmeli başlatma) seçimini yapın, Başlat'a ve ardından Tamam'a tıklayın.

İnternetten buldum ubnu bir dene sonra yap.

Win + R klavye kısayol tuşlarına basın, services.msc yazın ve ENTER tuşuna basın. Onaylamanız istendiğinde Evet'e tıklayın. Güvenlik Merkezi'ne çift tıklayın. Genel sekmesine tıklayın, Başlangıç türü listesinden Otomatik (gecikmeli başlatma) seçimini yapın, Başlat'a ve ardından Tamam'a tıklayın.

İnternetten buldum ubnu bir dene sonra yap.
Sorun da burada zaten devredışı yazıyor elle ya da otomatik gibi seçenekleri seçemiyorum.
Adsız.jpg

Sorun da burada zaten devre dışı yazıyor elle ya da otomatik gibi seçenekleri seçemiyorum.
Eki Görüntüle 1163978

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin yine yapamazsanız başka bir Defender açmanızı önlüyor olabilir.
Sorun da burada zaten devredışı yazıyor elle ya da otomatik gibi seçenekleri seçemiyorum.
Eki Görüntüle 1163978
Wwindows updateı açıkmı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoyu izleyin yine yapamazsanız başka bir Defender açmanızı önlüyor olabilir.

Wwindows updateı açıkmı?
Açık güncelsiniz diyor sistem
Açık güncelsiniz diyor sistem
Bunu da izleyip denilenleri yaptım ama sonuç hala aynı :/

Aslında var, umarım format atmamışsındır. Bunun 2 tane çözümü var.

Ama ben 1 tanesini göstereceğim olmazsa 2.sini gösteririm

Aynı sorunu bende yaşıyordum. Böyle düzeldi:

Burada galiba CMD kullanıyor uygulama ve hizmet ekleme gibi bir komut giriyor. Onların sayesinde oluyor olabilir. Video'nun tamamını izleyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı