Windows 10 "Biraz Bekleyin..." ekranında kaldı

Paratoner

Hectopat
Media Creation Tool aracılığı ile Windows 11'den Windows 10'a geçiş yapmıştım. Kurulum bittikten sonra beni "Biraz Bekleyin..." ekranına yönlendirdi ve 1 saattir OOBE ekranı gelmedi. Ne yapmalıyım?

Sürüm yükseltme olayını sürüm düşürmek için yaptıysanız bu tarz sorunlar olabilir. Bekleyin, sıkıntı çıkarsa USB ile kurulum yaparsınız. Kötü bir HDD varsa ondan dolayı uzun sürüyor olabilir.

Sürüm yükseltme olayını sürüm düşürmek için yaptıysanız bu tarz sorunlar olabilir. Bekleyin, sıkıntı çıkarsa USB ile kurulum yaparsınız. Kötü bir HDD varsa ondan dolayı uzun sürüyor olabilir.
Hocam konuyu değiştiriyorum Windows 10 yüklendi ama fotoğraflar ve videolar hariç hiçbir şey silinmemiş. Windows.old klasöründen kaynaklı olabilir mi?

Hocam konuyu değiştiriyorum Windows 10 yüklendi ama fotoğraflar ve videolar hariç hiçbir şey silinmemiş. Windows.old klasöründen kaynaklı olabilir mi?

Yükseltme yardımcısıyla bu bilgisayarı yükselt derseniz zaten silinmez. Dosyalarımı koru dediyseniz ondan dolayı silinmemiştir. Bazen dosyaları sil tıklasan bile çoğu dosya silinmiyor. Temiz kurulum için USB ile kurun.

Geri
Yukarı