Windows 10 Biraz bekleyin'de Takılma Sorunu

Berk Tosun

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 yüklü USB belleğim ile sistemi sorunsuzca kurdum. Ardından Windows açıldı, Lisans anahtarımı girdim, ayarlarımı yaptım ve karşıma 'Biraz bekleyin...' ekranı çıktı. Bu ekranda yaklaşık 1 dk. bekledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıyor ve bu kısır döngü hep tekrar ediyor.
Bu sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim, kurulumda herhangi bir aksilik olmamasına karşın neden böyle bir hata oluştu anlam veremiyorum.

Bu da takıldığım yerin bir ekran görüntüsü (Almanca)

WP_20150710_07_00_54_Pro.jpg

Windows 10 yüklü USB belleğim ile sistemi sorunsuzca kurdum. Ardından Windows açıldı, Lisans anahtarımı girdim, ayarlarımı yaptım ve karşıma 'Biraz bekleyin...' ekranı çıktı. Bu ekranda yaklaşık 1 dk. bekledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıyor ve bu kısır döngü hep tekrar ediyor.
Bu sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim, kurulumda herhangi bir aksilik olmamasına karşın neden böyle bir hata oluştu anlam veremiyorum.

Bu da takıldığım yerin bir ekran görüntüsü (Almanca)

Eki Görüntüle 105337
Acaba yeniden formatlamayı denedinizmi? İlkkez görüyorum. Kurulum yaptığınız .iso da sıkıntılı olabilir yada Usb ye hatalı yazılmışda olabilir.

Peki bekleyince sistem açılıyor mu ? Bir de sistem özelliklerini yazar mısınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı