Windows 10 Bluetooth bağlanmıyor

serifozoltu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

MSI MPG B550 GAMING Edge Wi-Fi 5100MHz(OC) RGB M.2 AM4 ATX model anakartım var.
Uzerınden kendi Wi-Fi'si ve Bluetooth'u vardır ayrıca Bluetooth aparatı almama gerek yok.
Ancak telefonu BT ile baglamaya calıstıgım zaman sürekli eslestiriyor baglamıyor nedeni ne olabilir sizce? Ha bire sureklı telefona kod yolluyor ancak baglantı kurulamıyor.
Driver - baska bir ayar vs... Bir şey mı yapmamız gerekmektedir?

Evet, driverını kurmanız gerekmekte. Aygıt yöneticisinin fotoğrafını atar mısınız?
atıyorum

1618074453311.png

Bu konuyu dener misiniz?(konuda verilen driverı kurmaya çalışmayın.)

denedim olmadı. elbette casperın driver'ını kurmayacagım :)
diğer konu uzerınden soru soracagım.
Hocam yardımcı olabilir göz atmanızı öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar selam.

MSI MPG B550 GAMING Edge Wi-Fi 5100MHz(OC) RGB M.2 AM4 ATX model anakartım var.
Uzerınden kendi Wi-Fi'si ve Bluetooth'u vardır ayrıca Bluetooth aparatı almama gerek yok.
Ancak telefonu BT ile baglamaya calıstıgım zaman sürekli eslestiriyor baglamıyor nedeni ne olabilir sizce? Ha bire sureklı telefona kod yolluyor ancak baglantı kurulamıyor.
Driver - baska bir ayar vs... Bir şey mı yapmamız gerekmektedir?
@BamTeli yardımcı olabilir misiniz ?
Hocam yardımcı olabilir göz atmanızı öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
denedim işe yaramadı

Son düzenleme:
@BamTeli yardımcı olabilir misiniz ?

denedim işe yaramadı
Merhaba, eğer anakartın destek sayfasından bütün sürücüleri kurduysanız devam edelim. Yukarıya bıraktığım bağlantıdan destek sayfasına erişebilirsiniz. Eşleştiriyor ama bağlanmıyor derken neyi kastettiniz? Telefonunuzun marka modeli nedir? Bağlanmaktan kastınız bilgisayarınızla telefonunuzun doğrudan iletişim kuramaması mı yoksa dosya gönderip alamamak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı