Windows 10 Bluetooth bağlantısı yapmıyor

kenan360

Decapat
Merhabalar, iyi akşamlar. Arkadaşlar anke Soundcore Life Q10 Bluetooth kulaklığa sahibim, şöyle bir durum var ki; PC bu kulaklığı görmüyor. Bluetooth kısmından cihaz ekle diyorum, kulaklığımı açıyorum fakat bir türlü PC görmüyor. Daha bu sabah görüyordu ama şimdi görmüyor. Bu sorun 5-6 saattir var. Sabah kulaklık ile PC arasında bir sorun yaşamıştım, PC'yi açtığımda otomatik bağlanması gerekirken bağlanmıyordu, ben de ayarlardan Bluetooth'ta girip kendim kulaklığın üstünde yazan "bağlan" düğmesine bastım ama hata verdi, bağlanmadı. Yeniden başlattım. Sorun gene aynıydı. Ben de en son "cihazı kaldır" seçeneğine bastım, sonra da cihaz ekle kısmından bağlarım dedim fakat bağlayamadım. Arkadaşlar önceden de böyle olmuştu, ben de gene PC ile kulaklık eşleşmesini kaldırıp tekrar cihaz ekleden eklemiştim ve bu sorunu çözmüştüm fakat şimdi çözemiyorum. Telefonum kulaklığı görüyor fakat PC görmüyor. Neden böyle oldu, yardım eder misiniz?

Not: PC'yi formatladığımı belirtmek isterim, format sonrası bütün driverları yükledim. Hatta Driver Booster'dan yüklemediğim, güncellemediğim var mı diye de baktım, bütün driverlar tamdı. Ve bu yazıyı yazarken bir şey fark ettim; Bluetooth benim telefonumu da görmüyor. Sanki şu an PC'de Bluetooth yok gibi. Telefonumdan PC'ye Bluetooth aracılığı ile dosya göndermek istedim fakat dosya gönderilemedi dedi ve PC'ye herhangi bir bildirim gelmedi. Başka telefonları da denedim aynı PC'de, Bluetooth yok gibi. Windows 10 kullanıyorum.
Yok mu yardım? edecek biri, sorun hala devam ediyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210504_224651.jpg
    IMG_20210504_224651.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20210504_224709.jpg
    IMG_20210504_224709.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Aynı sorun bendede var king tiger hiçkimse yardım etmiyo
şimdiki yeni çıkan windows 10 sürümleri bluetoth la ilgilenmemisler unutmuslar herhalde bende format attım 21h1 lebtob bluetots suz kullanıyom

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var king tiger hiç kimse yardım etmiyor.
Şimdiki yeni çıkan Windows 10 sürümleri bluetoth la ilgilenmemisler unutmuslar herhalde bende format attım 21H1 lebtob bluetots suz kullanıyorum.

Hocam ben Driver Booster'i tekrar indirip tarattımda bir tane Bluetooth driveri buldu ve yükledi, ve böylece sorunum çözüldü. Büyük bir ihtimal sizinde driver sorununuz vardır. Bu arada yukarıda Driver Booster ile tarattımda hiçbir şey bulmuyor demiştim ki bulmuyordu da, sonradan Steam'den Driver Booster indirip tarattım ve sorunu çözdüm. (Steam olması bir şey fark eder mi bilmiyorum)

Hocam ben Driver Booster'i tekrar indirip tarattımda bir tane Bluetooth driveri buldu ve yükledi, ve böylece sorunum çözüldü. Büyük bir ihtimal sizinde driver sorununuz vardır. Bu arada yukarıda Driver Booster ile tarattımda hiçbir şey bulmuyor demiştim ki bulmuyordu da, sonradan Steam'den Driver Booster indirip tarattım ve sorunu çözdüm. (Steam olması bir şey fark eder mi bilmiyorum)
driver booster pro kurdum ben sürücüler full güncel yine aynı

gözüküyor ama ağ bulamıyo
Cidden bilmiyorum hocam. Aygıt yöneticisinde bluetooth gözüküyormu?
kenan360 bluetoth adabtör bozulmus olabilirmi
acaba windows 8.1 lebtobuma yükleyip deneyimmiki

Son düzenleme:

Geri
Yukarı