Windows 10 Bluetooth çalışmıyor

H0usten

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayardaki Bluetooth çalışmıyor. Sorun gidericiyi denedim yine olmadı.

Hocam bende de aynı sıkıntı olmuştu sorunun adaptörde mi bilgisayarda mı olduğunu anlamak için başka bir bilgisayarda denedim ve çalıştı. İmkanın varsa başka bir bilgisayarda doğru sürücüleri kurarak deneyebilir misin?

Hocam bende de aynı sıkıntı olmuştu sorunun adaptörde mi bilgisayarda mı olduğunu anlamak için başka bir bilgisayarda denedim ve çalıştı. İmkanın varsa başka bir bilgisayarda doğru sürücüleri kurarak deneyebilir misin?

Maaleseff öyle bir imkanım yok.
Bu arada laptop kullanıyorum.

Sorunun şu olduğunu tahmin ediyorum. Muhtemelen ilk başta yanlış bir sürücüyü yükledin ve cihaz o sürücüyü görüyor sadece. Bende eski adaptörümün sürücüsü ile çakışıyordu ve sürücüyü tamamen kaldıramadım (sanırım format atmadan tamamen kaldırılamıyor). Günler boyunca uğraştım fakat yine de olmadı ben de en sonunda format attım ve windows update üzerinden sürücüsünü kurdum böylece çalıştı.
Bu arada laptop kullanıyorum.
Laptop ise sıkıntı adaptörde olabilir yanlış yönlendirmeyeyim. Ben masaüstü bilgisayarıma harici bir adaptör taktım.

Sorunun şu olduğunu tahmin ediyorum. Muhtemelen ilk başta yanlış bir sürücüyü yükledin ve cihaz o sürücüyü görüyor sadece. Bende eski adaptörümün sürücüsü ile çakışıyordu ve sürücüyü tamamen kaldıramadım (sanırım format atmadan tamamen kaldırılamıyor). Günler boyunca uğraştım fakat yine de olmadı ben de en sonunda format attım ve Windows Update üzerinden sürücüsünü kurdum böylece çalıştı.

Laptop ise sıkıntı adaptörde olabilir yanlış yönlendirmeyeyim. Ben masaüstü bilgisayarıma harici bir adaptör taktım.

Ben hiç Bluetooth sürücüsü kurmadım internetten.

Geri
Yukarı