Windows 10 Bluetooth kulaklık eşleştirme sorunu

oqualiptus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2-3 yıl önce bluedio T5 kulaklık aldım. Windows 8.1 kullanırken kulaklığın çok fazla çökme sorununa rağmen genede kullanabiliyordum. 2-3 ay önce yeni bilgisayar aldım ve Windows 10 kullanmak zorundayım ama ne yaparsam yapayım kulaklığı bir türlü düzgün bir biçimde çalıştıramıyorum. Kulaklık bağlanırken çöküyor ve reset atmam gerekiyor. İnternetten ne kadar Driver denesem de ne kadar forumlarda gezsem de bir türlü sorunu çözemedim ve kablolu bir şekilde kullanıyordum. Kablo koptuğundan beri yeni kablo arıyorum ama onu da bulamıyorum jak üzerinde 3 çizgi olması gerektiğini öğrendim ve internetten 3-4 defa sipariş ettiğim bütün firmalar hep 2 çizgili jak olan kablo gönderdiler. Daha önce hiç kullanmadım ama USB Bluetooth tak çalıştır cihazlarından birini alsam işime yarar mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı