Çözüm I12 TWS kulaklık eşleştirme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Belirttiğim sorunu bu 2 kesin yol ile çözebilirsiniz...

1. yol:

Önce kulaklıkları kutusuna koyun. Sol kulaklığın dokunmatiğine basılı tutun; bir kere kapanacak, hemen sonra geri açılıp "Power on" ve hemen ardından "pairing" diyecek...
Sağ kulaklığın ışığı sönecek, sol kulaklığın ışığı da yanıp sönmeye devam edecek. Yani kontrolü sol kulaklığa vermiş oluyoruz.

2.yol:

İki kulaklığı da çıkarın...
İkisinin de dokunmatiğine -aynı anda- basılı tutun; "left Channel", "right Channel" sesini doğru kulaklıklardan duyana kadar basılı tutmaya devam edin.
Kulaklıklar, kulağınızda takılı iken de yapabilirsiniz.

Belirttiğim sorunu bu 2 kesin yol ile çözebilirsiniz...

1. yol:

Önce kulaklıkları kutusuna koyun. Sol kulaklığın dokunmatiğine basılı tutun; bir kere kapanacak, hemen sonra geri açılıp "Power on" ve hemen ardından "pairing" diyecek...
Sağ kulaklığın ışığı sönecek, sol kulaklığın ışığı da yanıp sönmeye devam edecek. Yani kontrolü sol kulaklığa vermiş oluyoruz.

2.yol:

İki kulaklığı da çıkarın...
İkisinin de dokunmatiğine -aynı anda- basılı tutun; "left Channel", "right Channel" sesini doğru kulaklıklardan duyana kadar basılı tutmaya devam edin.
Kulaklıklar, kulağınızda takılı iken de yapabilirsiniz.
Eyvallah hocam, bu sorunu ben de yaşadım tecrübeyle öğrendim. :)

Bende iki kulaklık için iki ayrı bluetooth bağlantısı var ikisindende aynı aynda müzik gelmiyor sadece birinden diger baglantıyı secersem digerinden geliyor nasıl ikisinden de aynı anda dinleyecegim kafayı yiyeceğim

Bende iki kulaklık için iki ayrı bluetooth bağlantısı var ikisindende aynı aynda müzik gelmiyor sadece birinden diger baglantıyı secersem digerinden geliyor nasıl ikisinden de aynı anda dinleyecegim kafayı yiyeceğim
-Tüm eşleşmeleri kaldır.
-Kulaklıkları Resetle.

Bu iki yöntemi dene bakalım.

Banada yardımcı olurmusunuz lütfen.benim i12 tws kulaklık sağ tarafta ses gelmiyor ve sarja taktikta kırmızı ışık yanıp sönüyor eşlesmiyorda şarja taktim olmadi kırmızı ışığında yanamıyor lütfen yardim

1 ay oldu

1 hafta oldu
Yardımcı olun lütfen
Su kaçmış olabilir(kulak teri).
Eğer resmi yerlerden almışsan(Hepsiburada, amazon vs) değişim talep et.

Zira bunlar dışında yapabileceğin birşey yok.
Gerçekten kalitesiz kulaklık.
Çöpe atmıştım ben.

Su kaçmış olabilir(kulak teri).
Eğer resmi yerlerden almışsan(Hepsiburada, amazon vs) değişim talep et.

Zira bunlar dışında yapabileceğin birşey yok.
Gerçekten kalitesiz kulaklık.
Çöpe atmıştım ben.
Öyle bir ihtimal yok kılıfta sorun var sağ kulaklik kısa bağlanti yaptigi icin tam oturmuyor kılıfa

Öyle bir ihtimal yok kılıfta sorun var sağ kulaklik kısa bağlanti yaptigi icin tam oturmuyor kılıfa
Dostum arkadaşımla biz aynı anda aldık ve aylarca(yıllar değil) kullandık.
Ve sonunda bozuldu, dedik ki "bu zamana kadar iyi dayanmış".
Yani Haylou T15, GTS2 Pro vs. alsaydın, çözüm bulabilirdim lakin i12 TWS bozulduğunda cidden çöpe at.

Yeni konular

Geri
Yukarı