Windows 10 Bluetooth Silindi

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben az önce bilgisayarıma PS3 kolu bağlamaya çalıştım. Birisinin videosunu buldum, onun yaptıklarını yaptım ama yaptığımda hem kol bağlanmadı hem de Bluetooth silindi. Adam açıklamaya yazmış eğer Bluetooth'u kullanmayı istiyorsanız indirdiklerinizi silin diye. Ben de öyle yaptım ama Bluetooth geri gelmedi. Ne yapmam lazım? Bu arada videonun linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aygit yöneticisine girince SCP sürücüleri görünüyor mu? Tam olarak hangi kisimda görünür bilmiyorum ama, arayip oradan silmeniz lazim. Anladigim kadariyla bu programin calisma mantigi bu sekilde. Yüklediginiz an Bluetooth yazilimi ile yer degistiriyor. Bu da Bluetooth'un calismamasina sebebiyet veriyor.

Aygit yöneticisinden SCP ile alakali sürücüyü kaldirin. Tik isaretini koymayi unutmayin. Bu islemden sonra listeyi yenileyin. Yaptiktan sonra Windows'un tekrar otomatik olarak sürücüyü kurmasi lazim. Bluetooth görünmüyorsa bir yerlerde hala SCP sürücüleri aktif olabilir. Eger aygit yöneticisinde bulamazsaniz SCP sürücüsünü tekrar indirin ve dedigim sekilde kaldirin.

Aygit yöneticisine girince SCP sürücüleri görünüyor mu? Tam olarak hangi kisimda görünür bilmiyorum ama, arayip oradan silmeniz lazim. Anladigim kadariyla bu programin calisma mantigi bu sekilde. Yüklediginiz an Bluetooth yazilimi ile yer degistiriyor. Bu da Bluetooth'un calismamasina sebebiyet veriyor.

Aygit yöneticisinden SCP ile alakali sürücüyü kaldirin. Tik isaretini koymayi unutmayin. Bu islemden sonra listeyi yenileyin. Yaptiktan sonra Windows'un tekrar otomatik olarak sürücüyü kurmasi lazim. Bluetooth görünmüyorsa bir yerlerde hala SCP sürücüleri aktif olabilir. Eger aygit yöneticisinde bulamazsaniz SCP sürücüsünü tekrar indirin ve dedigim sekilde kaldirin.
SCP ile ilgili bir şey bulamadım. Tekrar indirdim yine bulamadım. Yarın bir kere daha denerim. Yine olmazsa galiba yapacak bir şey yok. Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı