Windows 10 1803 Bluetooth Çalışmıyor

tadalar

Hectopat
Bilgisayarım(Lenovo y570 leptop) hoparlöründe sorun olduğu için kablosuz bluetooth hoparlör aldım bu seferde Windows 10'da daha önceden sorunsuz bir şekilde çalışan bluetooth bir türlü açamadım hata veriyor ne yaptıysam düzelmedi.
  • Daha sonra format attım belki düzelir diye sorun hala devam ediyor.
  • Ayarlardan sorun gider filan denedim olmadı
  • Eski driverı kurayım dedim o da Windows 10 için uyumlu değil (normalde driver kurmadan çalışıyordu)
Sizce ne yapabilirim önerileriniz nelerdir? Sorunun Windows 10 1803 sürümünde olduğunu düşünüyorum ama emin değilim.
Yarın laptopu komple söküp kablolarını inceleyeceğim.

Bilgisayarım(Lenovo y570 leptop) hoparlöründe sorun olduğu için kablosuz bluetooth hoparlör aldım bu seferde Windows 10'da daha önceden sorunsuz bir şekilde çalışan bluetooth bir türlü açamadım hata veriyor ne yaptıysam düzelmedi.
  • Daha sonra format attım belki düzelir diye sorun hala devam ediyor.
  • Ayarlardan sorun gider filan denedim olmadı
  • Eski driverı kurayım dedim o da Windows 10 için uyumlu değil (normalde driver kurmadan çalışıyordu)
Sizce ne yapabilirim önerileriniz nelerdir? Sorunun Windows 10 1803 sürümünde olduğunu düşünüyorum ama emin değilim.
Yarın laptopu komple söküp kablolarını inceleyeceğim.
Bluetooth sürücünün donanım kimliğini atabilirmisin?

Bluetooth sürücünün donanım kimliğini atabilirmisin?
nereden bakacağım dxdiag kısmında gözükmüyor aygıt yöneticide de öyle aida 64 bakayım dedim oradanda gözükmüyor donanım yokmuş gibi bir şey şuan

Dosya Ekleri

• asd.png
    asd.png
    124,7 KB · Görüntüleme: 68
  • gasds.png
    gasds.png
    66,8 KB · Görüntüleme: 48
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı