Windows 10 Bu ağa bağlanılamıyor hatası

reinascylla

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce Acer Nitro 5 satın aldım her şeyi kurdum sorunsuz çalışıyor birkaç problemle karşılaşmıştım ekran kartı driverlarıyla ilgili ama sanırım çözüldü problemler devam etmiyor, ama tek bir sorun devam ediyor Wi-Fi sorunu. Wi-Fi'ye bağlandığımda bir süre sonra bazen 5 dk bazen 5 saat sonra Wi-Fi'den atıyor bağlanmaya çalıştığımda ise "bu ağa bağlanılamıyor" diyor ama diğer tüm cihazlarımda Wi-Fi sorunsuz bir şekilde o an çalışıyor durumda oluyor. Bazen 5 dk içinde bağlanıyor bazen 15 dakika sonra denedikten sonra bağlanıyor. İnternette bunun çözümünü bulamadım. Birçok öneriyi denedim; modem resetleme, Wi-Fi adı ve şifresi değiştirme, aygıt yöneticisinden ağ driverlarını silip tekrar yükleme tarzı çözümleri denedim ama hala devam ediyor. Bu durum artık çok sinir bozucu olmaya başladı oyunun ortasında internet gidiyor! Formatı da denedim, olmadı.

İnternet türt Telekom ya da altyapı ttnetse bu aralar oluyor

İnternet sorunum TurkNet ama sorun şu sadece tek bir cihaz da oluyor bu problem diğer telefon vs. diğer cihazlardan bu problemle karşılaşmıyorum. Diğerlerinde sorunsuz Wi-Fi çalışıyor laptoptan diğer wifilerde bağlanabiliyorum sadece kendi internetim de ve sadece tek bir cihaz da bu problem oluyor.

Ayarlardan internet kimliğini sıfırlayın sorun çözülür.

Nasıl sıfırlayabilirim?

İnternet sorunum TurkNet ama sorun şu sadece tek bir cihaz da oluyor bu problem diğer telefon vs. diğer cihazlardan bu problemle karşılaşmıyorum. Diğerlerinde sorunsuz Wi-Fi çalışıyor laptoptan diğer wifilerde bağlanabiliyorum sadece kendi internetim de ve sadece tek bir cihaz da bu problem oluyor.

Nasıl sıfırlayabilirim?
1607114562962.png

Geri
Yukarı