Windows 10 "Bu sürücüye yüklenemiyor" hatası

gaf2134

Decapat
Secure Boot ve Fast Boot kapalı haldedir. Bir türlü yapamıyorum. Görsellerde detayları var.

20210730_213959.jpg

20210730_214150.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapmalıyım? Ayrıca diyelim tamirci ne kadar ücret isteyebilir?
Söküp masaüstü bir sisteminiz var ise ona takıp onda deneyebilir, çeşitli programlarla format atabilir en azından bozuk olup olmadığını garantilemiş olursunuz.
Ayrıca sabit diskler tamir edilemiyor.(Henüz böyle bir şey görmedim) Kesin bozuk ise değiştirmeniz gerekir.
Önerim bir masaüstü sistem var ise takıp denemeniz, yoksa bir şey daha önerebilirim.
Peki sizce ne yapmalıyım? Hard diskim yine kullanabilir miyim?
Hayır, bunu harddiskiniz göründüğünü varsayarak yazmıştım.

Söküp masaüstü bir sisteminiz var ise ona takıp onda deneyebilir, çeşitli programlarla format atabilir en azından bozuk olup olmadığını garantilemiş olursunuz.
Ayrıca sabit diskler tamir edilemiyor.(Henüz böyle bir şey görmedim) Kesin bozuk ise değiştirmeniz gerekir.
Önerim bir masaüstü sistem var ise takıp denemeniz, yoksa bir şey daha önerebilirim.
Masastü değil laptop kullanıyorum.
Yoksa bir şey daha önerebilirim.
Evet bekliyorum.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 20210730_224507.jpg
    20210730_224507.jpg
    149,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Nasıl bir dosya?

Bu kez Fast boot açık ve hard disk değeri gözüküyor.
Öncelikle yerinizde olsam birkaç kez kurulum yapmayı denerdim. Belki geçici bir sorun olabilir.

Gelişmiş bir Windows yükleme aracı indireceğiz içerisinde A'dan Z'ye test ve onarım araçları mevcut ama biraz uğraştırıcı

Yeni konular

Geri
Yukarı