Windows 10 bu uygulama açılamıyor sorunu

pressman64

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar formattan sonra çalışıyor. Bir iki gün sonra ne oluyorsa bu hatayı veriyor. Örnek hava durumu hesap makinesi falan... Format atmaktan bıktım kalıcı çözün nedir?
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum öneririz her zaman. Yükseltme ile yükleme yapıyorsanız eğer bu tarz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
Çözüm:
Çalıştıra "wsreset.exe" yaz ve enter de.
Bu işe yaramazsa bunu dene:
Windows arama butonuna "Powershell" yaz. Bir pencere açılacak. "powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.XML" kodlarını yazdıktan sonra sistemi yeniden başlat. Sorunun çözülmesi lazım.

Temiz kurulum öneririz her zaman. Yükseltme ile yükleme yapıyorsanız eğer bu tarz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
Çözüm:
Çalıştıra "wsreset.exe" yaz ve enter de.
Bu işe yaramazsa bunu dene:
Windows arama butonuna "Powershell" yaz. Bir pencere açılacak. "powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.XML" kodlarını yazdıktan sonra sistemi yeniden başlat. Sorunun çözülmesi lazım.
Hocam siz bunu bunu yapın demişsiniz ama ben 3 gündür sizin bu yazdığınız kod yüzünden pc ile cebelleşiyorum. Tekrar format atmam gerekti ve içindekileri yedeklemek için başka bir pc bulmam gerekti. Yetkililerden rica ediyorum bu konuyu kapatın, kodun içeriğinin hangi sonuçları doğuracağı belirtilmeden bir kod yazılması tavsiye edilmiş. Ben istiyorum ki diğer insanlar da benim gibi bir problemle uğraşmasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı