Windows 10 bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası

mhmtock1903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende Windows 10 yüklü ve PES Extreme 13 ve PES Extreme 16'da settings açılmıyor ve kol ayarını yapamıyorum. Açmaya çalıştığımda bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası çıkıyor. 32-64 bit aynı indirme linki yani belirtilmemiş ve daha muhtemelen yükleyeceğim programlarda da çıkartacak aynı hatayı. Ne yapmam lazım hatanın çözülmesi için?

Denediğim Yöntemler: Yönetici olarak çalıştırma, uyumluluk modu windows 7-8 olarak çalıştırma ,tekrar kurma. Bunlara rağmen olmadı.

Windows 10 32 bit kullanıyorsanız, doğal olarak 64 bit programları çalıştıramazsınız. Hangisi olduğunu bilmiyorsanız başlat ikonuna sağ tıklayıp sistemden öğrenebilirsiniz. 32 bit ise USB'den temiz kurulum yapıp 64 bit kurabilirsiniz.

Windows 10 32 bit kullanıyorsanız, doğal olarak 64 bit programları çalıştıramazsınız. Hangisi olduğunu bilmiyorsanız başlat ikonuna sağ tıklayıp sistemden öğrenebilirsiniz. 32 bit ise USB'den temiz kurulum yapıp 64 bit kurabilirsiniz.
64 bit sistemim zaten ceza almıştım noktalamadan dolayı şimdi cezam bitti bu yüzden şimdi cevaplıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki yöntemi deneyin. Olmazsa geri dönüş yaparsınız.

Ayrıca kurulum eksik inmiş, dosyaları bozuk olabilir. Bu arada işletim sisteminizin 64 bit olduğundan emin misiniz?

evet eminim 64 bit yüzde yüz eminim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki yöntemi deneyin. Olmazsa geri dönüş yaparsınız.

Ayrıca kurulum eksik inmiş, dosyaları bozuk olabilir. Bu arada işletim sisteminizin 64 bit olduğundan emin misiniz?
çoğu kişi olmadı yazıyor

Bu problem X64 ya da X32 problemi değil. Ne indirip ne kurduğumuzu biliyoruz. Bu problemin kaynağı Windows Defender. İstediğin kadar kapat ve devre dışı bırak, yine de perde arkasında çalışıyor. Bir saat önce yükleyip çalıştırdığım program şimdi bu hatayı veriyor. Bunun X64 le ne alakası var? Öyle olsa hiç çalışmaz. Bu problem tamamen Microsoft'tan kaynaklanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı