Windows 10 Bulanık Görüntü Sorunu

chuckypancamOZ.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. 2 gün önce temiz bir kurulum yaptım bilgisayarıma. Bilgisayarım da yeni. 2 günlük. Diyeceğim o ki: bulanık bir görüntü var. Hem yazılarda, hem oyunlarda. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Çoğu şeyi denedim ama olmadı :(

Merhaba Technopat sakinleri. 2 gün önce temiz bir kurulum yaptım bilgisayarıma. Bilgisayarım da yeni. 2 günlük. Diyeceğim o ki: bulanık bir görüntü var. Hem yazılarda, hem oyunlarda. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Çoğu şeyi denedim ama olmadı :(
Pek bir bilgi vermemişsiniz.Daha ayrıntılı bilgi verirseniz belki yardımcı olabilirim.

Oncelikle baglantilarini kontrol et.
Sonraki adim donusturucu kullaniyorsan dvi-vga gibi direk donusturucu olmayan kablolardan satin al.
Sorun baglantilarda degil ise en guncel ekran karti suruculerini indirip. Eskileri sildikten sonra yukle.

Kolay gelsin.

Hepsini denedim ama bir türlü olmadı. Hep bulanık. Oyunlarda da pek zevk vermiyor güzelim bilgisayarda. Bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama inşallah olur. Her şey güncel bu arada.

Bilgisayar ilk acilistaki splash screen(bios versiyonun, asus logosu vb) ve windows boot screen de mi bulanik? Bulaniksa sorun hardware kaynakli. Kablo baglantilarini kontrol et. Varsa ekran kartinin baska cikislariyla dene. Monitorunu baska bilgisayar/laptopla dene.

Windows'u güncelle.Ekran kartının driver'i yüklü değildir.Denetim masasından yapabilirsin bunu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı