Windows 10 bulanık ve cansız ekran sorunu

Black123

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni bir SSD cansız görüntü. Arkadaşlar yeni bir SSD aldım sevinçle :) formati falan her şey güzel, ekrani açtığımda monitör cansız ve bulanik simgeler de öyle. Driverler hepsi güncel yüklü acaba BIOS sürümü eski buna etken mi? Başka monitörden de ayni şekilde görüntü alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir SSD cansız görüntü. Arkadaşlar yeni bir SSD aldım sevinçle :) formati falan her şey güzel, ekrani açtığımda monitör cansız ve bulanik simgeler de öyle. Driverler hepsi güncel yüklü acaba BIOS sürümü eski buna etken mi? Başka monitörden de ayni şekilde görüntü alıyorum.
Fotoğraf atma şansın var mı? Format attıktan sonra driverde ki vibrance ayarı varsa o gitmiş olabilir, renk ayarı yani. Nvidia ekran kartın varsa denetim masasını aç, "masaüstü renk ayarlarını ayarla" kısmından "digital vibrance" seçeneğini yükselt.

Bağlantı kablolarını kontrol et gevşemiş olabilirler.

Çözünürlüğün monitöre uygun olup olmadığını da kontrol etmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı