Windows 10 bulut format hatası

Dosya Ekleri

• 6BB001D3-BADB-4901-803A-0CF4074ED17F.jpeg
    6BB001D3-BADB-4901-803A-0CF4074ED17F.jpeg
    497,8 KB · Görüntüleme: 8

Attığınız görsele baktım. Sanırım o da sistem uygulaması. Yani, sıkıntı yok gibi. Fidye korumasını kapatın yoksa sürekli böyle uyarı verir sistem uygulaması olsa bile, belirlenen klasöre erişim sağlamaya çalışınca öyle der.

Attığınız görsele baktım. Sanırım o da sistem uygulaması. Yani, sıkıntı yok gibi. Fidye korumasını kapatın yoksa sürekli böyle uyarı verir sistem uygulaması olsa bile, belirlenen klasöre erişim sağlamaya çalışınca öyle der.

Tamamdır o zaman teşekkür ederim.

Dün temizlediklerim de bunlardı.

Dosya Ekleri

• 65CD096A-7D78-4D75-AF6D-CB0C511B9DAE.jpeg
    65CD096A-7D78-4D75-AF6D-CB0C511B9DAE.jpeg
    317 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Sen yine de ESET ile tarama yap. KMSpico mu kullandın?

Yok bunu yapan ben de değilim zaten. Bilgisayarcı sadece KMS Tools indirmiş. Pico değil anladığım kadarıyla. Benim Windows'um zaten orijinaldi yani. İnşallah tamamen bozmamıştır. Ürün anahtarım değil de dijital lisansım vardı.

Sen yine de ESET ile tarama yap. KMSpico mu kullandın?

Taradım. Bir şey bulmadı. 4 nesne açılamıyor. Başka işletim sistemi tarafından kullanıyor olabilir yazmış. Ama taradığı dosyaların hepsinin yanında da açılamıyor yazıyor.

Merhaba. USB ile tekrar Windows yükledim ve düzeldi şu anda eskisi gibi Home sl. Yardımların için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı