Windows 10 cihazınız bir sorunla karşılaştı hatası

cyt22

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayar açılırken bu ekran geliyor ve kapanıyor hiçbir şekilde açılmıyor. Bugün windows 7 64 bitten windows 10'a güncellemiştim bi sıkıntı olmamıştı daha sonra ekran kartı driverlarını indirdim ve kurdum. Driver yeniden başlatılması gerekiyor dedi ve açılırken böyle kaldı. Nasıl düzeltebilirim?
Hata bu.

Dosya Ekleri

• 20200929_152433.jpg
    20200929_152433.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 209
Winlogon Fatal Error genelde disk ile ilgili bir hatadır. Yükseltme yaparak geçtiyseniz format atın. Sorunun ekran kartı sürücüsü ile alakası yok. Bilgi:
Edit: Sorun ekran kartı ile alakalı olabilir güvenli modda girebiliyor musunuz?

Yok hiçbir şekilde giremiyorum tuştan kapattım fişi çektim ama açılırken windows 10 un simgesi geliyor altta o dönen yuvarlak simge var sonra üstten windows simgesi gidiyor yuvarlak yine dönüyor ve bu ekran geliyor.

Yok hiçbir şekilde giremiyorum tuştan kapattım fişi çektim ama açılırken Windows 10'un simgesi geliyor altta o dönen yuvarlak simge var sonra üstten Windows simgesi gidiyor yuvarlak yine dönüyor ve bu ekran geliyor.

Windows açılırken 3 kere fişi çekerseniz (ya da daha fazla) Windows onarma menüsüne yükleme yapar.

Sistem dosyaları bozulmuş olabilir. Önemli bilgileriniz yoksa format atın. Ya da format atma ekranında aşağıda bu sistemi onar, diye bir yazı çıkıyordu ona basıp sistemi onarmayı deneyebilirsiniz.

Dediğiniz gibi baya bi zorladım fişten çektim tuşla kapattım sonunda başlangıç onarma yaptım ama yine düzelmedi ve başlangıç onarmadan önce böyle bir ekran da geldi. Burdan gelişmiş seçeneklerden yaptım başlangıç onarmayı.

Dosya Ekleri

• 20200929_161459.jpg
    20200929_161459.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 75

Yeni konular

Geri
Yukarı