Windows 10 CMD Kendi Kendine Açılma Sorunu

Parçalarında bi sorun yok sanmam olsa öncedende olurdu bi ara bios felan açıldı ondan sonra oldu bu hata..

Bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum sorun yanlış güncellemeden veya hatalı güncellemeden kaynaklanıyor sorununu şu şekilde halledebilirsin diye düşünüyorum şuan bende aynısnı yapıyorum eğer işe yararsa söylerim herhangi bir zarar gelmeyecektir merak etme C:Windows\SoftwareDistribution\Download\ içerisindeki tüm dosyaları silin ve Windows update kısmına gel güncellemeleri denetle de ve güncellemeyi yapıp bilgisayarını yeniden başlat sorun düzelecektir eğerki güncelleme çıkmazsa başlattan cmd yazıp komut sistemine gir ve wuauclt.exe /updatenow bu kodu kopyalayıp enterla mantıken çalışması gerekli ben şuan yapıyorum merak etme zarar gelmeyecek eğer işe yararsa haber veririm ;););) @Asaf Can

Bu sorun bende de var. Hem masaüstü hem notebook. Bundan öncesinde windows 8.1 kullanıyordum ikisinde de ve öyle bir şey olmuyordu. Windows 10 yükledim bu sorun ortaya çıktı. Kesin bir çözümü bulan varsa yardımcı olursanız senirim.

O yazanı tam olarak verirsen belki yardımcı olabiliriz. 80% ihtimalle virüs ancak başka bir şey de olabilir.

aynı sorunu bende yaşıyorum win10 ben kopyalamayı başardım

FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\acer\updater2\updater2.xml
Sistem belirtilen yolu bulamıyor.
Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+
FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\packard bell\updater2\updater2.xml
FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\gateway\updater2\updater2.xml
FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\founder\updater2\updater2.xml

O yazanı tam olarak verirsen belki yardımcı olabiliriz. 80% ihtimalle virüs ancak başka bir şey de olabilir.
Bende de aynı sorun var 2 3 dakida bir açılıyor dosyalar paylaşılıyor diyor yakalayabildiğim bir ekran görüntüsü var bu farklı

Dosya Ekleri

• cmd.png
    cmd.png
    119,1 KB · Görüntüleme: 905

Geri
Yukarı