Windows 10 Çöküyor

Büyük ihtimal hatta %90 olasılıkla HDD kaynaklı. Çünkü benim de başıma gelmişti. Formatı atıyorum, bilgisayarı ertesi gün açınca mavi ekran beliriyordu. Gidip SSD aldım sonunda, formatladım ve HDD'yi depolama olarak kullanmaya başlayınca bir daha yaşamadım.

Tam yazını okurken yine çöktü ve yazdığın yazı direkt benim olay.
Büyük ihtimal hatta %90 olasılıkla HDD kaynaklı. Çünkü benim de başıma gelmişti. Formatı atıyorum, bilgisayarı ertesi gün açınca mavi ekran beliriyordu. Gidip SSD aldım sonunda, formatladım ve HDD'yi depolama olarak kullanmaya başlayınca bir daha yaşamadım.

Benim PC'de böyle olmuştu. 3.4 ay sonra ekran gitti sonra kompe gitti. Dikkatli ol bir bilgisayarcıya götür derim.
Bizim buradaki bilgisayarcılara bir kez götürdüm anakart ve güç kaynağın yanmış dedi, bil bakalım şimdi hangi anakartla güç kaynağını kullanıyorum. HDD'ten tabii HDD sorunluysa, bilgisayar bozulmaz senin farklı bir problemin vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Arkaplanda sabit şekilde dururken çöktü.

Bunu önceden yapmıştım sıkıntısız çıkmıştı. Optimize default save ne oluyor ? Ayarları fabrika ayarına getirmekse sadece fan ayarları silent'ta o kadar ama yinede istersen değiştireyim.
Ekran görüntüsü.Eki Görüntüle 407742
@claus Genelde bir şey indirirken çöküyor HHD'te bir şey olabilir mi ?
Artık bilgisayar çalışmamaya başladı zar zor yazıyorum.
Biraz geç bakabildim özür dilerim bunun başlıca sebepleri her zaman virüs programlarıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yap arkadaşım. Kritik bir işlem sonlanınca CRITICAL_PROCESS_DIED hatasını verir. Bir şey burada sonlandırıyor sistem işlemini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı