Windows 10 çözünürlük dışı hatası

Kadir Tanriverdi

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba yeni PC aldım. Ryzen 3 2200G. DxDiag ayarlarına baktım da Vega 8 241 MB gözüküyor VRAM.
Ben de bu sorunu çözmek için Google'a giriyorum ve bir anda ekran kapanıyor. "çözünürlük dışı" hatası alıyorum ve PC kendini yeniden başlatıyor. Bilgisayar açıldıktan sonra Shift tuşu ile yeniden başlata basıyorum güvenli mod için fakat yeniden başlattığında " çözünürlük dışı hatası veriyor ama bu sefer hiç görüntü gelmiyor. Yeniden başlatıyorum yine aynı şey. Bir çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Monitörü açarken (açma-kapama tuşu) onun üst/sol/sağ/alt'ta bir tuş olması lazım monitör ayarı için. Oradan bi ayar bulun. "Default" veya "Reset" gibi bir şey olması lazım onu yapmayı deneyin.
Sıfırladım. Hâlâ aynı
Monitörde sorun olabilir. Başka sistemi bağladığınızı belirttiniz. O sistemi tekrar monitörde test eder misiniz?
O sistem artık elimde değil maalesef
Monitörde sorun olabilir. Başka sistemi bağladığınızı belirttiniz. O sistemi tekrar monitörde test eder misiniz?

Hocam bir sorum daha var TV'ye bağlı iken birden görüntü gitti PC'yi resetledi.
Sorum şu şu an elimde USB flash yok BIOS hiç güncellenmemiş 2017 sürüm. Telefona BIOS sürümü yüklesem oradan BIOS güncelleyebilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı