Windows 10 critical procces died hatası

batufener94

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 bilgisayarımı her açtığımda.

"Kişisel bilgisayaranız bir sorunla karşılaştı. Durdurma kodu: Critical_procces_died "

Hatasıyla karşılaşıyorum ardından otomatik olarak bilgisayar yeniden başlatılıyor onarıma giriyor.

Güvenli modda başlatmayı denedim fakat yine aynı hatayı aldım. Başlangıç onarma, komut istemi, sistem geri yükleme ve bu bilgisayarı sıfırla gibi seçeneklere de erişemiyorum. Çünkü onlara tıkladığım da bir hesap çıkıyor bana ait olan bir hesap doğru şifreyi giriyorum fakat aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşıyorum. Yardımınızı bekliyorum.
Görüntü

Merhaba, Windows 10 bilgisayarımı her açtığımda.

"Kişisel bilgisayaranız bir sorunla karşılaştı. Durdurma kodu: Critical_procces_died "

Hatasıyla karşılaşıyorum ardından otomatik olarak bilgisayar yeniden başlatılıyor onarıma giriyor.

Güvenli modda başlatmayı denedim fakat yine aynı hatayı aldım. Başlangıç onarma, komut istemi, sistem geri yükleme ve bu bilgisayarı sıfırla gibi seçeneklere de erişemiyorum. Çünkü onlara tıkladığım da bir hesap çıkıyor bana ait olan bir hesap doğru şifreyi giriyorum fakat aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşıyorum. Yardımınızı bekliyorum.
Görüntü
Büyük ihtimalle virüs girdi ve kritik bir .DLL dosyasını sildi CMD'yi açabilirseniz şunu yazın;

sfc/scannow

Bağlı bana ait bir hesap ve e-posta çıkıyor şifreyi kabul etmiyor.
Forum ölmüş 😥
Hocam format atın maalesef bunun geri dönüşü yok masaüstüne ulaşmadan birşey yapamayız eğer boot menüye girebiliyorsanız,bir USB hazırlayıp atın formatı.

Geri yükleme noktanız varsa ona dönün ya da format atın.
Bende de böyle hata olmuştu eski geri yükleme noktama döndüm sorun kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı