Windows 10 CS:GO Kasma Sorunu !

Hakan Düzenli

Hectopat
Daha fazla  
Bende Amd r9 280 ekran kartı var . Windows 10'a geçmeden önce csgodan 300 fps alıyordum fakat windows 10'a gectikten sonra 200-250 bazen 270 oluyo fakat oyun kasıyor . Sizce nedeni ne olabilir ?

Dediğiniz şey yırtılma sorunu olmasın? Bu yırtılma sorunu bana da kasma sorunu gibi gelirdi. V-Sync açıp tekrar bakar mısınız sizin tabirinizle kasıp kasmadığına?
Bütün sürücüleriniz güncel mi?
Oyun orijinal mi?

Ekran kartı sürücü sürümü nedir ? 15.7.1 kurulu olduğuna emin ol. Bir de 270 FPS'de oyun kasmaz, başka bir nedeni vardır internet bağlantın gibi...
Evet Ekran kartı güncel

Dediğiniz şey yırtılma sorunu olmasın? Bu yırtılma sorunu bana da kasma sorunu gibi gelirdi. V-Sync açıp tekrar bakar mısınız sizin tabirinizle kasıp kasmadığına?
Bütün sürücüleriniz güncel mi?
Oyun orijinal mi?
Bütün sürücüler güncel.
Oyun orjinal.
V-Sync acıp baktım fakat yine ayni.

Oyunun Kurulu olduğu alanla bi ilgisi olabilirmi sizce ? (Oyun ssd'ye kurulu ve ssdnin icinde sadece Steam var)

Winodws 8e gectim fakat halen ayni sorun var. Sıkıtı ne olabilirki . Bütün sürücüler güncel. Acil yardım lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı