Windows 10 CS:GO yüksek ping sorunu

webis

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar windows 10 kurdum ama CS:GO oynarken aşırı fazla ping alıyorum. İnternet kafelerde (windows 7) bile bu kadar çok olmuyor akıcı bir şekilde rahat oynanıyor. Yok mu bunun bir çözümü? Hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum adamlar gözükmüyor bile... İnternet hızım saniyede 1 MB falan kötü değil yani. Speedtest yaptığımda ping 20 çıkıyor ama CS: GO'da 150-300 arası. CS:GO'yu ilk açarken xbox oyunları kötü etkiler gibi bir uyarı çıkmıştı ama ben xboxu komple direk kaldırmıştım bilgisayardan zaten. Var mı W10 ping sorununu çözen? Ayarlardan tüm arkaplan uygulamalarını kapattım. Oyundayken de bir şeyin açık olmadığına emin oluyorum ama sonuç yok...

Sistem: GTX 1070 - Intel 6700k - 16GB RAM - Tüm driverlar güncel.

Hevesle PC topladık ama oyun oynayamıyoruz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam geliştirici konsolu açıp "mm_dedicated_search_maxping 100" yaparsanız 100'ün üstünde ki serverlara sizi bağlamaz. Bu komutu deneyin olmazsa sorun başka bir yerden kaynaklanıyordur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı