Windows 10 Custom kullanılır mı?

Barong

Kilopat
Yer
Çukurova, Adana
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç gündür Custom Windows'lara bakıyorum. Değerleri çok iyi. Windows'un salak saçma uygulamaları yok ve istediğimiz gibi açıp kapatabiliyoruz(Bahsettiğim Custom Windows). Bu Windows'lar ne kadar güvenli? Telefonlardaki Custom ROM gibi bir şey mi? Orjinal Key'ler çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modifiye işletim sistemleri önermiyoruz arkadaşın dediği gibi. İlla yapmak isterseniz WinReducer ile kendiniz yapabilirsiniz. Ya da en sade sürüm olarak LTSC/Home sürümlerini tercih edebilirsiniz.

Custom Windowslara güvenilmez, orjinal keyiniz çalışır. Arkadaşların dediği gibi keyloger olma ihtimali var. Kendiniz güvenli bir custom windows oluşturmak istiyorsanız. Windows 10 orjinal iso dosyasını indirip klasöre çıkarın, NTlite programını kullanarak istemediğiniz özellikleri kaldırabilirsiniz. Herhangi bir sorun olup olmadığını anlamaki için sanal işletim sistemi kurup test edersiniz.

Modifiye işletim sistemleri önerilmiyor. Kullanmayın. İçine ne koydukları belli değil. Keylogger içerme olasılıkları yüksek.
Keylogger pek öenmli değil her şeyim telefon numarasına bağlı ama korkuyor da değilim.
Modifiye işletim sistemleri önermiyoruz arkadaşın dediği gibi. İlla yapmak isterseniz WinReducer ile kendiniz yapabilirsiniz. Ya da en sade sürüm olarak LTSC/Home sürümlerini tercih edebilirsiniz.
Deneyeceğim sağolun.

Her adama güvenilmez ama telefonda custom rom kullanıyorum ve bu romları yapan senin benim gibi insanlar. Sürekli konuşuyoruz. Ama VituralBox ile bir avlamaya deneyelim.
Custom ROM'ların içindeki dosyalara tarama yapıp içine bir şey atılıp atılmadığı görülebiliyor. :)
Açık kaynak olmasının özelliği bu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı