Windows 10 da Norton Internet Security çalışmayacak mı?

KusanagiKyo

Kilopat
Merhabalar. Dün akşam bilgisayarıma Windows 10'a güncellemek için rezarvasyon yapmak istedim ama bilgisayarınızı kontrol edin seçeneğine tıkladığımda Norton Internet Security'nin çalışmayacağını gördüm.

Norton bunun için herhangi bir güncelleme yada yeni sürüm yayınlar mı yoksa 1 yıllık aboneliğim Windows 10 yüklediğimde boşa mı gidecek?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 10'a tabi ki geçeceğim ama kullandığım bilgisayar benim değil babamın. Onun kullandığı programların uyumluluğu olunca Win 10'a geçeceğim. Norton'un sitesinde bunu buldum. Linkte ''Norton Windows 10 uyumluluğu konusunda bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme, Norton ürün uyumluluğundan emin olmak için Windows 10 piyasaya sürülmeden önceki mevcut Norton kullanıcıları için hazır olacaktır.'' diye bir cümle geçiyor. Bu güncelleme Norton Internet Security'i kapsar mı sizce? @Murat5038

diye bir cümle geçiyor. Bu güncelleme Norton Internet Security'i kapsar mı sizce?
Kapsayabilir. Ancak yeni ürün çıkardığı için bir ihtimal 2014 sürümünü askıya alıp yeni sürüme uyumluluk sağlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı