Windows 10 dan 8.1 dönememe sorunu

saklioyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce Windows 10 geçtim fakat VAIO daha Windows 10 driverlerini desteklemiyormuş. Bir hata çıkmıştı bir zamanlar ve cmd'ye "net user administrator /active:yes" yazmıştım Administrator diye bir hesap daha açılmıştı. Fakat sonradan /active:no yaptım ve o hesap kapandı. Şimdiki hatayla bir alakası olduğunu düşünüyorum. Windows 10'u tek hesapla kullanıyorum başka hesap yok. Hata fotoğrafı:

as-jpg.96478

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışır mı bilmiyorum ama benim tavsiyem "C:\Users" klasöründe daha önce aşina olmadığınız klasörü silin.
Ayrıca benden tavsiye o komutu yazmanıza gerek yok. Bu zamana kadar hiç yazma gereği duymadım. Bilgisayar Yönetimi > Kullanıcılar bölümünden kullandığınız kullanıcıyı administrators üyesi değilse güvenli kipten aktif edebilirsiniz. (istediğiniz administrator hesabı ile giriş yapıp)

Bilmediğin komutlarla niye oynarsın ?

Yeni yerel bir yönetici hesabı aç. Önemli belge ve masaüstü dosyalarını o hesaba aktar. Ardından diğer hesabı sil.

Yine aynı durumla karşılaşırsan verilerini D:'ye yedekleyip C: sürücüsüne temiz Windows kurulumu yap.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı