Çözüldü Windows 10 Defender nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Bir ara bende bir bug olmuştu ve Defender sürekli uyarı veriyordu, belki konuyu gören olmuştur. Her çözümü denemiştim olmamıştı ve en son kayıt defterinden sildim. Fakat geri getirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Format atmadan olur mu?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdaki Start yazan yere sayı girip yeniden başlatıp denemeler yapabilirsiniz. Belki >Güncellemeleri denetle> derseniz işe yarayabilir ama bunu deneyin önce.
Hocam oldu. Bende değer 4'tü. Onu 3 yapınca Defender geldi.
Hocam PowerShell'e bir komut yazınca eksik dosyaları yüklüyordu. Bulup geri döneceğim.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Bu konudaki komutları uyguladıktan sonra ek olarak SFC /scannow yazıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Hocam PowerShell'e bir komut yazınca eksik dosyaları yüklüyordu. Bulup geri döneceğim.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Bu konudaki komutları uyguladıktan sonra ek olarak SFC /scannow yazıp bilgisayarı yeniden başlatın.
Hocam olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buna da bakabilirsiniz.
Hocam burada devre dışı bırakıyor. "Disable" yerine başka bir şey yazarsam belki olur. Fakat zıttını hatırlayamadım.

Yok hocam olmuyor. Başka bir yol gerek.
burdaki Start yazan yere sayı girip yeniden başlatıp denemeler yapabilirsiniz. Belki >Güncellemeleri denetle> derseniz işe yarayabilir ama bunu deneyin önce.

Hocam oldu. Bende değer 4'tü. Onu 3 yapınca Defender geldi.

Çözüm
Disk temizleme yaptıktan sonra düzeliyor C dsikini temizlerseniz olur D'yi yapmanıza gerek yok ama hala oluyorsa D yide temizleyin, bunu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı