Windows 10 değenlendirme kopyası geçerlilik süresi nedir?

Eğer güncelleştirmeleri sürekli yaparsan o tarih her güncelleştirmede ileri alınacak. Yani güncelleştirmeleri yaptığın sürece sıkıntı olmayacaktır. Kafana takmana gerek yok.

Bu gayet normal bir şey. Insiderların güncelleştirmeleri aksatmamaları için yapılmış bir şey. Siz de Dev Channel'dasınız. Yani Geliştirici Kanalı oluyor.

Her çarşamba -bir sorun olmazsa- yeni bir önizleme sürümü yayınlanır. Her gün kontrol etmenizde sorun yok ama bilgi vereyim dedim.

g
Bu gayet normal bir şey. Insiderların güncelleştirmeleri aksatmamaları için yapılmış bir şey. Siz de Dev Channel'dasınız. Yani Geliştirici Kanalı oluyor.

Her çarşamba -bir sorun olmazsa- yeni bir önizleme sürümü yayınlanır. Her gün kontrol etmenizde sorun yok ama bilgi vereyim dedim.
Güncellemelerde herhangi bir sıkıntı oluyormu?

Güncellemelerde herhangi bir sıkıntı oluyor mu?
Yerine göre. Mesela ben ethernet ile bağlanıyorum. Bundan bir ay önce bir önizleme sürümünde ne Wi-Fi ne de ethernet adam akıllı çalışıyordu. Eski önizleme sürümüne döndüm.

Her zaman sorun çıkacak da değil fakat hazırlıklı olmanız gerek. Özellikle Windows.old klasörünü silmeyin, tavsiye etmesem de ara sıra Sistem Geri Kurtarma noktası oluşturabilirsiniz.

Ha, diyelim ki bir sorun yaşadınız. Önceki önizleme sürümüne dönmek için;

Ayarlar>Windows Update>Kurtarma>Windows 10'un bir önceki sürümüne geri dönün>Geri Dönün.

Geri
Yukarı