Windows 10 deneme sürümü olarak kullanılır mı?

vayne ban

Hectopat
Herkese merhaba,

Ben haziran başı gibi yeni bir sistem satın aldım ve Windows 10 deneme sürümü yüklü geldi. İnternet'te, forumlarda gezen Windows 10 lisans Key mevzusunu çok araştırdım fakat bu hususlarda acemi oldugum için sizlere danışmak istiyorum. Deneme sürümü olarak kullanmaya devam etsem mi? Veya ediliyor mu onu da bilmiyorum açıkçası. Çünkü sağ altta Windows 10 etkinleştir yazısı beni rahatsız etmiyor :) veya belli sitelerde satılan Key'lerden satın alıp o şekilde mi devam etsem?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Ben haziran başı gibi yeni bir sistem satın aldım ve Windows 10 deneme sürümü yüklü geldi. İnternet'te, forumlarda gezen Windows 10 lisans Key mevzusunu çok araştırdım fakat bu hususlarda acemi oldugum için sizlere danışmak istiyorum. Deneme sürümü olarak kullanmaya devam etsem mi? Veya ediliyor mu onu da bilmiyorum açıkçası. Çünkü sağ altta Windows 10 etkinleştir yazısı beni rahatsız etmiyor :) veya belli sitelerde satılan Key'lerden satın alıp o şekilde mi devam etsem?

Teşekkürler.
Deneme sürümü kullanırsan o yazı sürekli kalacak ve bazı özellikler kısıtlanacak. Mesela duvar kağıdını değiştiremeyeceksin. Başlarda rahatsız etmiyor ama emin ol bir süre sonra gözün batacak. Lazımbana sitesinen 4 liraya key al orijinal kullan. Ben öyle yaptım.

Herkese merhaba,

Teşekkürler.
Deneme sürümü bitince sadece birkaç kısıtlama olur. OEM key ile ilgili konuşmayacağım, Linç edilmek istemem. İsterseniz alın.

Deneme sürümü olarak kullanabilirsin. Birkaç kısıtlaması var elbette. Alttaki o yazı gitmez, arka planı değiştiremezsin, kişiselleştirme yapılamaz. Lisansta alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı