Windows 10 Deneme Sürümü SSD'den Aktif Etme

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben İtopya'dan bilgisayar alacağım ama bilgisayarda deneme sürümü Windows kurulmasını istedim, o deneme sürümünü OEM kod ile lisanslandıracağım ama SSD'den mi olur? Hayır ise nasıl yapacağım?

Ve ben bilgisayara yükleyeceğim oyunların bazılarını HDD, bazılarını SSD’den yükleyeceğim, HDD ve SSD arasında yüklerken nasıl geçiş yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz aksini belirtmediyseniz onlar Windows'u daha hızlı kullanabilmeniz için direk SSD'ye kurarlar. BIOS ayarlarını da ona göre ayarlarlar. Windows otomatik SSD'den başlar. Geçiş ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. Oyunu nereye kurarsanız oyun oradan çalışır.

Lisans kaydını SSD'ye veya HDD'ye atsın diye seçebileceğin durum yok. Windows nerede yüklü ise lisans onun üzerine yapılır. Diskler arasındaki geçiş bilgisayarımdan rahatlıkla yapılır.
Örnek:
403297

Geçiş olarak kastettiğin tam olarak nedir? İki ayrı diske farklı işletim sistemi kurup onlar arasındaki geçişten mi bahsediyorsun?

Hayır mesela pub’yi ssd’den ama cs’yi hdd kurcam önce ssd’den pubg kurdum nasıl cs kurmak için hdd’ye geçerim o nasıl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı