Windows 10 deneme sürümü yüklenmiyor

Moruqk

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, hemen konuya giriyorum. Yeni toplamış olduğum sistemime Windows'u kurdum fakat bana deneme sürümünü vermedi. Normalde 30 günlük bir deneme sürümü vermiş olması gerekmez miydi? Evet, sıkıntı nedendir o zaman? Yardımcı olursanız sevinirim.

Net bir şekilde açıklarsanız yardımcı olabilirim.

Merhabalar, hemen konuya giriyorum. Yeni toplamış olduğum sistemime Windows'u kurdum fakat bana deneme sürümünü vermedi. Normalde 30 günlük bir deneme sürümü vermiş olması gerekmez miydi? Evet, sıkıntı nedendir o zaman? Yardımcı olursanız sevinirim.

Deneme sürümü vermedi ne demek? Sanırım özelliklerin kısıtlanmasından bahsediyorsunuz bana genelde o bir gün içinde geliyor .d hala 30gün deneme olduğunu sanmıyorum o Windows 7 dönemlerinde falandı zaten Windows 10 kişiselleştirme yapmak istemiyorsan tamamen ücretsiz.

Net bir şekilde açıklarsanız yardımcı olabilirim.
Hocam, makineye windows'u kurdum. çalıştırıyorum üç,dört saat sonra sağ alt köşede windows'u etkinleştirin yazısı beliriyor. Yeniden başlatana kadar böyle, sonra yine tekarlanıyor. Bu böyle olunca tekrar temiz kurulum yaptım yine aynı.

Hocam, makineye Windows'u kurdum. Çalıştırıyorum üç, dört saat sonra sağ alt köşede Windows'u etkinleştirin yazısı beliriyor. Yeniden başlatana kadar böyle, sonra yine tekarlanıyor. Bu böyle olunca tekrar temiz kurulum yaptım yine aynı.

Windows10'da deneme sürümü yok keyleri ucuza satan siteler var. Cracklerin derdim de yasaktır muhtemelen .d.

Yeni konular

Geri
Yukarı