Windows 10 desteği bitince Windows 32 Bit desteği bitecek mi?

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Evet, 2025'te Windows 10'un desteği bitiyor. Son 32 Bit Windows olan Windows 10'unda desteği bitince eski sistemlerin hali ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 32 Bit 19H2 kullanıyorum 2 GB RAM var yükseltemiyorum şu an ama merak ettim destek bitecek mi yoksa 32 Bit desteği devam eder mi?

Windows 10 desteği dediğine göre 32 Bit ya da 64 Bit olması fark etmiyor. Kökten Windows 10.

Evet, 2025'te Windows 10'un desteği bitiyor. Son 32 Bit Windows olan Windows 10'unda desteği bitince eski sistemlerin hali ne olacak?

Bu destek olaylarını neden bu kadar çok takıyorsunuz? Geçen seneye kadar Windows 7 kullanıyordum daha bu sene Windows 8.1 geçtim, bilgisayar kullanmayı bilen insana güncelleme, güvenlik falan önemli değildir.

O zaman windows tarafında iş yaş...
Olsun be Windows veri çalıyor rezalet işletim sistemi linux mint en iyisi(!)
Bu destek olaylarını neden bu kadar çok takıyorsunuz? Geçen seneye kadar Windows 7 kullanıyordum daha bu sene Windows 8.1 geçtim, bilgisayar kullanmayı bilen insana güncelleme, güvenlik falan önemli değildir.

Hocam bende 8.1'den yükselttim ama 32 Bit program desteği biterse doğru düzgün hiçbir şeyi kullanamayız.

Windows 10'un ana sürümlerinin desteği 2025'in 2.yarısında sona erecek lakin Windows 10'un diğer sürümü olan LTSC sürümünü desteği ise 2029'a kadar sürecek. Bu süre zarfında bir LTSC anahtarı alıp etkinleştirme yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-05-15 124750.png

Geri
Yukarı