Windows 10 desteğinin 2025 yılında sona ermesine karşı Microsoft'a dilekçe oluşturuldu

2024'te Windows 12'nin çıkışıyla ve kullanım oranlarına ve stabilitesine göre Windows 10 için son söz söylenilebilir.

Sadece ABD mevcut. Avrupa bile yok.

Microsoft'a Türkiye kullanıcıları olarak bizler de geri bildirim yollarsak sesimiz duyulur bence. Windows 7'nin de çok sevilmesiyle desteğini uzatmışlardı. Aynısını Windows 10'a yapacaklarını ümit ediyorum.

2024'te Windows 12'nin çıkışıyla ve kullanım oranlarına ve stabilitesine göre Windows 10 için son söz söylenilebilir.

Windows 12'nin çıkacağı kesinleşti mi? Ben çıkacağını sanmıyorum çünkü PC'si Windows 11'i desteklemeyenler aynı şekilde Windows 12'yi de eğer ki şart koyulursa yine yükleyemeyecek.

Windows 12'nin çıkacağı kesinleşti mi? Ben çıkacağını sanmıyorum çünkü PC'si Windows 11'i desteklemeyenler aynı şekilde Windows 12'yi de eğer ki şart koyulursa yine yükleyemeyecek.

Kesinleşmedi fakat Intel'in "2024'te büyük Windows yenilemesi" ve Microsoft'un aylar önce canary kanalını açması 2024'te Windows 12'nin çıkışını tahminleştiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı