Windows 10 Digital activation güvenilir mi?

Tolga Kara

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni Monster marka FreeDOS'lu bir laptop aldık. Windows 11 kurdum ve benim etkinleştirme yapmam gerekiyor. Windows 10 digital Activation.bat Windows 10 lisansını 11'de kullanacağım ancak elimde bu .bat dosyası var. Güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Monster marka FreeDOS'lu bir laptop aldık. Windows 11 kurdum ve benim etkinleştirme yapmam gerekiyor. Windows 10 digital Activation.bat Windows 10 lisansını 11'de kullanacağım ancak elimde bu .bat dosyası var. Güvenli mi?

%99 KMS sunucusuna bağlıyordur güvenli değil hocam.
Internette keyler satılıyor onlardan alin daha güvenlidir en azından.
sorumluluk kullanıcıya aittir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır KMS sunucusuna bağlanmıyor. İçine baktım kodlar ile sürümü buluyor ve etkinleştiriyor içindeki keyeler güvenli mi?
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T bu keyi girdim. Bu key güvenli mi?
1675502901039.png
slmgr.vbs -dlv komutunu girdim böyle dedi.

Yahu hocam 70 TL verip lisans almak çok mı zor? Lütfen ya, bari o parayı verin. 2000 TL verilmez de 70 TL de verilir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı