Çözüldü Windows 10 disk birleştirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slmgoko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, resimde gördüğünüz üzere 100 GB olan alanı 360GB olan alan ile birleştiremiyorum. Sanırım arada EFI kısmı olduğu için. Bunları nasıl birleştirebilirim?

Dosya Ekleri

• 324324.png
    324324.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam sağ olun biliyorum bunu fakat şöyle bir sorun var ki, hangi EFI Windows'un onu bilmiyorum. Şimdi gider Windows'un kini silersem uğraştıracak bir ton.

102 GB'lık ayrılmamış alanı biçimlendirip öyle 360 GB ile birleştirmeyi deneyin.

Onuda denedim olmuyor hocam.

Windows kuruluysa silmiyor. Az önce denedim.

O zaman zaten silmek istediğim EFI Windows'un ki ise silmeyecek ve zaten silmem gerekeni bulmuş olacağım değil mi? Çok teşekkür ederim hocam 200MB olan silinmesi gerekiyormuş sorunsuz bir şekilde birleştirme işlemi gerçekleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı