Çözüldü Windows 10 disk ekranında kurulum yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ata Şen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, eski bir laptopa Windows 10 Home Single Language temiz kurulum yapmak için klasik adımları uyguladım. Şu an Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranındayım. Birincil yazan sürücüyü sildim diğerlerini biçimlendirdim. Şu an Windows'u hiçbirine kuramıyorum gözüküyor ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 20230125_171517.jpg
    20230125_171517.jpg
    399,5 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Arkadaşlar merhaba, eski bir laptopa Windows 10 Home Single Language temiz kurulum yapmak için klasik adımları uyguladım. Şu an Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz ekranındayım. Birincil yazan sürücüyü sildim diğerlerini biçimlendirdim. Şu an Windows'u hiçbirine kuramıyorum gözüküyor ne yapmalıyım?

Her şeyi silmen gerek hocam üsttekilerde dahil disk tek part olmalı.

Her şeyi silmen gerek hocam üsttekilerde dahil disk tek part olmalı.

Çözüm

Geri
Yukarı