Windows 10 disk onarma çalışmıyor

Xenization

Hectopat
Bir gün PC'yi acelem olduğu için düğmesinden kapatmıştım, sonrasında bilgisayarı açtığımda disk onarmayı başlatmak için herhangi bir tuşa basmayın yazıyordu ama basmama rağmen onarma başlamadı. SSD olarak 970 EVO Plus kullanıyorum, Samsung Magician'da da hata olduğu yazıyordu ve chkdsk kullanarak problemi çözebileceğim yazıyordu. CMD'den Chkdsk'i başlattıktan sonra herhangi bir problem bulamadı. Her şey normal diyor ama diske sağ tıklayıp Repair'e basınca yine problem var diyor ve bilgisayar yeniden başlatılıp onarılacak diyor. Maalesef yeniden başladıktan sonra da durum aynı, yine bir tuşa basmayın onarma başlatılacak diyor ama başlamıyor.

Acaba diskte problem olmamasına rağmen Windows problem varmış gibi gösteriyor olabilir mi? Bu yüzden de Samsung Magician'da problem varmış gibi algılıyor. Ya da gerçekten bir problem vardır. Çözümünü bilen varsa, yazarsa çok sevinirim.

Not: Windows'u İngilizce olarak kullanıyorum. O yüzden Türkçe Windows'da nasıl yazıyor bilmiyorum. Yanlış çevirmiş olabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı