Windows 10 Donma Sorunu

Forbiddénn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Migros Deposu / Sebze Meyve
Merhaba iyi günler dilerim. Bana yardımcı olabilir misiniz? Bir sorunum var microsoft sitesinden windows 10 adli programi indirdim ISO olarak ve onu USB bellege yazdim ve format attim ama herseyi yükledıkten sonra bilgisayarimda donma meydana geliyor. Sayfa felan actigimda bir süre sonra donuyor öyle kaliyor 1 saat felan sonra bilgisayar kendine geliyor. Dedim herhalde formatta bir hata yaptim su anda windows 10 64 bit olan pogrami tekrar USB'ye yazdiriyorum yeniden format aticam ayni sorun devam ederse ne yapamam gerekiyor ? Bu konuyla ilgili bilgilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sanırım son güncellemelerden kaynaklanan bir sorun. Umarım kısa zamanda bir güncelleme gelir ve soruna çözüm getirirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende benzer bi konu açtım. Benim laptop windows güncelleme yaptıkça bi hatfa kullanılamaz hale geliyor, güncellemeyi yüklemeyi başarınca düzeliyor. Direk takılıyor sadece mouse imleci hareket ediyor bi çözüm bulamadım. Bakalım sen bulabilecek misin ?

Temiz kurulum da yaptım, orjinali windows 8.1 idi ondan yükseltme yaptım, hatta sonra temiz kuruluma bile geçtim ama güncelleme olduğunda baraşılı yükleme yapana kadar mouse dışında herşey donuyor güncellemeyide yapamıyor bi ara kafası estiğinde yapıyor :lanet:

Orjinal 8.1 var ise kullanmanız mantıklı, şuan 8.1 kullanıyorum gerek arayüz, gerek stabilite (bana göre) windows 10'dan üstün.

Güncellemede takılıyor ise, fix it indirip Windows Update onarabilirsiniz. Bu yola başvurmak istemiyorsanız, Windows 8.1'de sorun giderme yazınca Windows Update ile ilgili sorunları düzelt seçeneğini Windows 10'da bulup düzeltebilirsiniz.

Bana uyuz olacaksın ama defalarca onuda denedim sorun çıkmadı. Bana koyan sadece güncellemede olması ve bi hafta kadar süründürmesi, güncelledikten sonra eşek gibi davranıp yüklensemde bana mısın demiyor zalım :D İlgilendiğin için teşekkürler. Arkadaşın konuyu boğuntuya getirmeyelim konu açmıştım ordan devam edebiliriz istersen.

Windows 10 güncellemede kilitlenme sorunu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı