Windows 10 dosya Kopyalama/Taşıma hatası

m0ckingbird

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
müzik
Merhaba arkadaşlar;
Windows 10 sürüm 10.0.19041 yapı 19041 kullanmaktayım.
Kingston SVP200S37A120G marka/model SSD disk kullanmaktayım;
Herhangi bir dosyayı bilgisayarımdan bir USB belleğe ya da C: Sürücüsünden D: Sürücüme (C: Ve D: Sürücüm aynı SSD üzerinde, D:'Yi yedek olarak kullanıyorum.) taşımaya/kopyalamaya; veya tersi bir işlem yapmaya çalıştığımda bir miktar yüzdelik ilerleme sonucunda resimdeki hatayı alıyorum.
Konuyu araştırdığım ve bulduğum kaynakta yazılan her basamağı harfi harfine yapmama rağmen dosya kopyalama/taşıma hatası devam etmekte;
Bu konu ile neler yapmamı önerebilirsiniz arkadaşlar?
Şimdiden teşekkür ederim.

notlar;
*USB belleği kontrol ettim, sağlam çalışıyor; en azından ben bir sorun bulamadım.
*Anakart sürücülerim güncel; kontrol ettim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 427
O atacaginiz dosyayi rar dosyasi yapin sonra rar programi ile atin. İsiniz acil ise boyle yapin fakat bu islem biraz uzun suruyor.
Olmaz ise temiz bir kurulum yapin Windows'a

O atacaginiz dosyayi rar dosyasi yapin sonra rar programi ile atin. İsiniz acil ise boyle yapin fakat bu islem biraz uzun suruyor.
Olmaz ise temiz bir kurulum yapin Windows'a

Merhaba;
Öncelikle teşekkürler ederim yardımlarınız için.
Kopyalama ve taşıma işlemini yazdığınız üzere rar yaparak denedim ve başarılı sonuç aldım.
Neden olduğunu hala anlayabilmiş değilim; anlasam ne yapabileceğim konusunda da emin değilim; o ayrı...
Belirttiğiniz üzere rar yaparken oldukça uzun sürüyor. Özellikle büyük dosyaları nasıl taşıyacağım konusunda zaman açısından oldukça uzun süreceğini düşünüyorum.
Temiz bir Windows sürümü kurarak denemek dışında herhangi bir çözüm önerisi sunabileceklere şimdiden teşekkürler.

Merhaba;
Eğer internetten indirdiğiniz bir dosya klasör oluşturularak indirilenler klasörü içerisinde ise ve bu klasör içerisinde yukarıdaki resimde olan gibi bir dosya var ise bu sizin o klasörü bir şekilde kopyalamanızı engelliyor olabilir mi?
Ben kendi bilgisayarımda bu dosyayı silerek kopyalama yaptığımda başarı sağlayabildim.
Ancak bu dosya var ise kopyalama kesinlikle tamamlanmadı.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…