Windows 10 dosya Kopyalama/Taşıma hatası

m0ckingbird

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
müzik
Merhaba arkadaşlar;
Windows 10 sürüm 10.0.19041 yapı 19041 kullanmaktayım.
Kingston SVP200S37A120G marka/model SSD disk kullanmaktayım;
Herhangi bir dosyayı bilgisayarımdan bir USB belleğe ya da C: Sürücüsünden D: Sürücüme (C: Ve D: Sürücüm aynı SSD üzerinde, D:'Yi yedek olarak kullanıyorum.) taşımaya/kopyalamaya; veya tersi bir işlem yapmaya çalıştığımda bir miktar yüzdelik ilerleme sonucunda resimdeki hatayı alıyorum.😕
Konuyu araştırdığım ve bulduğum kaynakta yazılan her basamağı harfi harfine yapmama rağmen dosya kopyalama/taşıma hatası devam etmekte;
Bu konu ile neler yapmamı önerebilirsiniz arkadaşlar?
Şimdiden teşekkür ederim. 🙂👍

notlar;
*USB belleği kontrol ettim, sağlam çalışıyor; en azından ben bir sorun bulamadım.
*Anakart sürücülerim güncel; kontrol ettim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 420
O atacaginiz dosyayi rar dosyasi yapin sonra rar programi ile atin. İsiniz acil ise boyle yapin fakat bu islem biraz uzun suruyor.
Olmaz ise temiz bir kurulum yapin Windows'a

Merhaba;
Öncelikle teşekkürler ederim yardımlarınız için.
Kopyalama ve taşıma işlemini yazdığınız üzere rar yaparak denedim ve başarılı sonuç aldım. 👍
Neden olduğunu hala anlayabilmiş değilim; anlasam ne yapabileceğim konusunda da emin değilim; o ayrı...🙂
Belirttiğiniz üzere rar yaparken oldukça uzun sürüyor. Özellikle büyük dosyaları nasıl taşıyacağım konusunda zaman açısından oldukça uzun süreceğini düşünüyorum.😕
Temiz bir Windows sürümü kurarak denemek dışında herhangi bir çözüm önerisi sunabileceklere şimdiden teşekkürler.👍
Screenshot_2020-09-30 Download The Boys S02E06 The Bloody Doors Off 1080p AMZN WEBRip DDP5 1 x...png

Merhaba;
Eğer internetten indirdiğiniz bir dosya klasör oluşturularak indirilenler klasörü içerisinde ise ve bu klasör içerisinde yukarıdaki resimde olan gibi bir dosya var ise bu sizin o klasörü bir şekilde kopyalamanızı engelliyor olabilir mi?🤨
Ben kendi bilgisayarımda bu dosyayı silerek kopyalama yaptığımda başarı sağlayabildim.
Ancak bu dosya var ise kopyalama kesinlikle tamamlanmadı.
Teşekkürler.👍

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı