Windows 10 Dreamspark'a ne zaman gelecek?

surgeon

Hectopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi İnşallah
Merhaba selcuk üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Fredos bir laptop alacagım. Windows 10 kurmak istiyorum. Dreamsapark'a windows 10 yakın zamanda gelecek mi? Dreamsparktan windows 8.1 kurup windows 10 a lisanslı olarak yükseltebilirmiyim? Elimdeki dreamsparktan almış olduğum windows 8.1 lisansını direkt olarak windows 10 kurup kullanabilir miyim ?

Son düzenleme:
Okulun DreamSpark Premium sisteminde kayıtlı ise direkt Windows 10 alabilirsiniz. Kayıtlı değilse ya Windows 10 Embedded sürümünü beklersiniz, veya makul fiyatlara lisans satın alabilirsiniz.

Selcuk üniversitesi premium sistemine kayitli degil windows 10 embedded in ne zaman cikacagi hakkinda bir bilginiz var mi?

DreamSpark Premium hesabı üniversitelerde öğrenci işlerinden alınan e-posta adresleri ile alınabiliyor. Standart sürümde ise 5 farklı yolla öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Öğrenci belgesi bile yetiyor kayıt olmanız için. Sosyal'de bulunan DreamSpark'a kayıt olmak ile ilgili konuda Standart sürüme kayıt olunuyor eğer izlediyseniz.

DreamSpark Premium hesabı üniversitelerde öğrenci işlerinden alınan e-posta adresleri ile alınabiliyor. Standart sürümde ise 5 farklı yolla öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Öğrenci belgesi bile yetiyor kayıt olmanız için. Sosyal'de bulunan DreamSpark'a kayıt olmak ile ilgili konuda Standart sürüme kayıt olunuyor eğer izlediyseniz.
Ben bi şey kanıtlama gibi aşamalar görmedim. Okul verdi bize e mail adreslerini, girin bakın dediler. Girdik biz de.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı