Windows 10 driverlar otomatik yükleniyor mu?

Gökhan Raiser

Kilopat
Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı günler.

Windows 10 driverlar otomatik yükleniyor mu diye sormak istiyorum. Aygıt yöneticisinden baktığımda herhangi bir ünlem işareti yok ancak. Ana kartım Z170-PRO. Bunun sayfasındaki driver indirip kurmam gerekli mi yoksa Windows 10 kuruyor mu hepsini?

Bu arada ASUS Realtek anakart sayfasındakini kuruyorum yoksa kurulmuyor.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı günler.

Windows 10 driverlar otomatik yükleniyor mu diye sormak istiyorum. Aygıt yöneticisinden baktığımda herhangi bir ünlem işareti yok ancak. Ana kartım Z170-PRO. Bunun sayfasındaki driver indirip kurmam gerekli mi yoksa Windows 10 kuruyor mu hepsini?

Bu arada ASUS Realtek anakart sayfasındakini kuruyorum yoksa kurulmuyor.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim şimdiden.

Büyük kısmını kuruyor kurmadıkları olursa isteğe bağlı güncellemeleri kontrol et oradanda yükleme yapılıyor.
Çalışmayan bir donanımın olursa da kendi sayfasından indirip kurabilirsin.

Anakartın sitesinden indirdiklerim bunlar sadece Audio'yu yükleyeceğim sanırım diğerleri Windows 10'un kurduğundan daha mı iyi nasıl bileceğim ya da nasıl kontrol edeceğim.

Hepinize teşekkürler cevaplarınız için.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 68
Windows 10 sistemin çalışması için gerekli dirverları kurar. Ancak sistemin daha kararlı çalışması için ekran kartı driveri ve chipset driverini güncel olarak kurmanız iyi olur.
Ekstra olarak anakartın Audio ve LAN driverlarının en güncellerini de kurabilirsiniz.
Zaten hepsini kurması Max 10 dakika sürecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı