Windows 10 durdurma kodu 0xa000001

İsmail Sungur

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Son zamanlarda sürekli oyun oynarken bir anda ekranım donuyor ve bilgisayar mavi ekran verip tekrar basliyor. Sistemim islemci Ryzen 5 5500, ekran kartı RX 550, anakart Gigabyte B450M S2H, 16 GB RAM var. Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp tekrar kuruyom ama sonuç yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Son zamanlarda sürekli oyun oynarken bir anda ekranım donuyor ve bilgisayar mavi ekran verip tekrar basliyor. Sistemim islemci Ryzen 5 5500, ekran kartı RX 550, anakart Gigabyte B450M S2H, 16 GB RAM var. Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp tekrar kuruyom ama sonuç yine aynı.
Hocam ekran kartı sürücünüz güncel mi?

hocam 0xa0000001 hata aşağıda gösterildiği gibi birkaç nedenden kaynaklanabilir.

• Üçüncü taraf virüsten koruma yazılımı.
  • Eski veya bozuk GPU sürücüsü.
  • BIOS/ UEFI ayarları tutarsızlığı.
  • Bozuk işletim sistemi dosyaları.

hocam 0xa0000001 hata aşağıda gösterildiği gibi birkaç nedenden kaynaklanabilir.

• Üçüncü taraf virüsten koruma yazılımı.
  • Eski veya bozuk GPU sürücüsü.
  • BIOS/ UEFI ayarları tutarsızlığı.
  • Bozuk işletim sistemi dosyaları.
Minecraft için makro kurduydum onu silince gelmedi yukleyince tekrar geldi sagol reis

Geri
Yukarı