Windows 10 Duvar Kağıdı Bulanıklık Sorunu

Ertugrul8

Hectopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler. Daha önce Windows 7 kullanıyordum böyle bir sorun yoktu, Windows 10'da karşılaştım böyle bir sorunla. Resimlerin çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa olsun duvar kağıdı yaptığımda bulanık gösteriyor. Kişiselleştirmeden doldur, uzat vb hepsini denedim. GPU ölçekleme açık, görüntü ekran kartında masaüstü simgeleri vb aşırı net ve canlıyken, duvar kağıdı soluk kalıyor. Aynı sorun orjinal Windows temalarında da geçerli. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Ekran çözünürlüğü: 1600x900.
Not: Buradan ne kadar iyi anlatır tartışılır. :D
1.jpg

2.jpg

3.jpg

003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konuyu takibi bırakıp geç dönüm yaptığım için çok özür dilerim hocam, resimlerin hepsi kaliteli fakat duvar kağıdı yaptığımda bulanık oluyor ve bariz farkediliyor galiba büyük ihtimalle orjinal windows 10 olmayışı uefi destekli 3. parti yazılımla lisanslanmış windows 10 kullanıyorum olmam olabilir...

Son düzenleme:
Öncelikle konuyu takibi bırakıp geç dönüm yaptığım için çok özür dilerim hocam, resimlerin hepsi kaliteli fakat duvar kağıdı yaptığımda bulanık oluyor ve bariz farkediliyor galiba büyük ihtimalle orjinal windows 10 olmayışı uefi destekli 3. parti yazılımla lisanslanmış windows 10 kullanıyorum olmam olabilir...
Orijinal olmayan yazılımlara destek vermiyoruz ama lisanslanmamış bir Windows kullanıyorsanız daha çok sorunla karşılacaksınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı